سیما فایل دانلود نمونه سوال , دانلود پروژه
محصولات
دانلودمقاله کاربرد GPS

دانلودمقاله کاربرد GPS

تعریف ناوبری (Navigation) به طور خلاصه می توان گفت هدف از ناوبری یک هواپیمای بدون سرنشین هدایت هواپیما از یک نقطه مبدا به یک نقطه مقصد است به منظور هدایت هواپیما، خلبان در ایستگاه زمینی نیاز به اطلاعات مختلفی دارد، از جمله جهت هواپیما نسبت به شمال..

بازدید : 8955 قیمت :7,000 تومان ادامه مطلب
دانلود تحقیق صفحات لمسی

دانلود تحقیق صفحات لمسی

برای مشاهده توضیحات روی عنوان محصول کلیک کنید

بازدید : 5699 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
دانلود تحقیق آشنایی با عملیات های اساسی در Eviews

دانلود تحقیق آشنایی با عملیات های اساسی در Eviews

آشنایی با عملیات های اساسی در Eviews چگونگی خلق یک فایل کاری, چگونگی وارد ساختن داده‏ها از طریق صفحه کلید, چگونگی ترسیم سریهای اقتصادی و چگونگی اجرای رگرسیونهای حداقل مربعات معمولی (OLS ) کاربرد نرم ‏افزار EViews در محاسبه آمار توصیفی الگوی رگرسیون دو متغیره الگوی رگرسیون مرکب تخ

بازدید : 6125 قیمت :10,000 تومان ادامه مطلب
مقاله آشنایی با کامپیوتر

مقاله آشنایی با کامپیوتر

در زبان انگلیسی «کامپیوتر» به دستگاه خودکاری گفته می‌شود که محاسبات ریاضی را انجام می‌دهد. بر پایهٔ «واژه‌نامه ریشه‌یابی Barnhart Concise» واژهٔ کامپیوتر در سال ۱۶۴۶ به زبان انگلیسی وارد گردید که به معنی «شخصی که محاسبه می‌کند» بوده‌است و سپس از سال ۱۸۹۷ به ماشین‌های محاسبه مکانیکی گفته می‌شد. در هنگام جنگ جهانی دوم «کامپیوتر» به زنان نظامی انگلیسی و آمریکایی که کارشان محاسبه مسیرهای شلیک توپ‌های بزرگ جنگی به وسیله ابزار مشابهی بود، اشاره می‌کرد.

بازدید : 5498 قیمت :9,000 تومان ادامه مطلب
مقاله شبکه کامپیوتر نظیر به نظیر

مقاله شبکه کامپیوتر نظیر به نظیر

اساسا یک شبکه کامپیوتری شامل دو یا بیش از دو کامپیوتر وابزارهای جانبی مثل چاپگرها، اسکنرها ومانند اینها هستند که بطور مستقیم بمنظور استفاده مشترک از سخت افزار ونرم افزار، منابع اطلاعاتی ابزارهای متصل ایجاده شده است توجه داشته باشید که به تمامی تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری موجود در شبکه منبع1(Source) گویند.

بازدید : 5775 قیمت :8,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی سخت افزار شرکت کامپیوتری

گزارش کارآموزی سخت افزار شرکت کامپیوتری

USB يك مدار واسطه سريع و قابل انعطاف براي اتصال دستگاهها به كامپيوتر است. همة كامپيوترهاي امروزي حداقل يك جفت پورت USB داند. اين پورت قابل استفاده توسط تمام ابزارهاي جانبي استاندارد از جمله صفحه كليد، ماوس، ديسك‌گردانها و حتي دستگاههاي تخصصي‌تر، مي‌باشد. USB از ابتدا به منظور ايجاد رابطي راحت و آسان طراحي گرديده است كه در آن كاربر نياز به پيكربنديهاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري ندارد.

بازدید : 2000 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
بررسی نقش تلفن همراه و تاثیرات آن بر وضعیت فرهنگی و ارتباطی دانشجویان

بررسی نقش تلفن همراه و تاثیرات آن بر وضعیت فرهنگی و ارتباطی دانشجویان

اساساً انتقال پیام که به وسیله تلفن همراه و یا تلفن ثابت در حال حاضر صورت می‌گیرد و برتری تلفن همراه با توجه به اینکه محدودیت مکانی ندارد حائز اهمیت می‌باشد و این برتری شرایطی را فراهم می‌سازد که تلفن‌های ثابت در جهان پیشرفته آینده توانایی رقابت با تلفن همراه را نخواهند داشت چون محدودیت مکانی، آلودگی محیط زیست، هزینه‌های اصطکاک و نگهداری عواملی هستند که از کارایی تلفن ثابت کم می‌کند، در حالی که تلفن همراه با مزایایی زیادی که دارد شاخصهایی نیز در جوامع توسعه یافته در امر اقتصاد و فرهنگ ارتباطی انسانها به شمار می‌رود این وسیله ارتباطی با قابلیتهای فراوانی که از نظر برقراری ارتباط بین افراد جامعه دارد، مثل صنعت چاپ که در قرن شانزدهم انقلابی بزرگ در سرنوشت بشریت به وجود آورد، در هزاره سوم ایفاء نقش می‌کند

بازدید : 1714 قیمت :6,000 تومان ادامه مطلب
مقاله انواع حافظه

مقاله انواع حافظه

انواع حافظه : حافظه هاي اصلي به کاربرده شده در اجزاء و مدارات سيستم هاي کامپيوتري دو نوع اصلي را شامل مي شوند: 1. حافظه با قابليت دسترسي تصادفي Read Write Memory (RWM) 2.حافظه فقط خواندني Read Only Memory (ROM)

بازدید : 1840 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
پروژه نرم افزاری تشخيص حروف و يا تعيين حالات عاطفی

پروژه نرم افزاری تشخيص حروف و يا تعيين حالات عاطفی

در اين نرم افزار عكس ورودي از منبع گرافيكي خوانده مي شود و پس از انجام عملياتي مثل resize كردن، تبديل به حالت grayscale در برخي موارد، الگوريتم هاي لبه يابي، گذراندن از فيلترهاي خاص، scan كردن، انجام عمليات dilation و erosion، يافتن رنج RGB نقاط مختلف تصوير، پيدا كردن ضرايب همبستگي و تشابهات و ... مي توان كادر صورت، كادر لب و دهان، كادر چشم، كادر ابروها، فواصل و ابعاد مورد نظر را به دست آورد و با مقايسة اين اطلاعات با ديتاي موجود حالات و حروف را تشخيص داد. اين نرم افزار مي تواند در پروژه هاي روباتيك يا براي درك حروف براي ناشنوايان مورد استفاده قرار گيرد.

بازدید : 1729 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
شبیه سازی مدل و بهینه سازی با استفاده از پرومدل

شبیه سازی مدل و بهینه سازی با استفاده از پرومدل

بهینه سازی پرومدل یک ابزار شبیه سازی و قدرتمند با استفاده آسان برای مدل کردن تمام سیستم های صنعتی گوناگون از کارخانه های کوچک و سلولهای ماشینی گرفته تا تولیدات انبوه بزرگ، سیستم های صنعتی انعطاف پذیر و تهیه ی سیستم هایی بهم پیوسته است. پرومدل سیستمی بر مبنای ویندوز، با رابطه گرافیکی و ساختاری شیء گراست که نیازهای برنامه نویسی را رفع می کند. این سیستم دو ویژگی انعطاف پذیر و عمومی بودن را متناسب با شبیه سازی datadriven ترکیب می کند. بعلاوه پرومدل ابراز بهینه سازی را که Simruner نامیده می شود و کار آن تجزیه و تحلیلwhat-if پیچیده است را مورد استفاده قرار می دهد و این کار را با اجرای طرحهای اتوماتیک پرومدل با ایجاد بهترین جواب ممکن انجام می دهد. این ابزار یک طرح اجمالی از بهینه سازی پرومدل می دهد و قابلیت های مدل کردن، آنالیزکردن و بهینه سازی آن را نشان می دهد.

بازدید : 1536 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
وب سایت-طريقه ساخت سايت با استفاده از CMS

وب سایت-طريقه ساخت سايت با استفاده از CMS

سایت دینامیک به سایتی گفته می شود که شرکت بتواند مدیریت کامل بر روی سایت داشته باشد و در صورت نیاز سایت را Update نماید. این سایت صفحات ثابت ندارد و مدیر سایت می تواند مطالب سایت را ویرایش نماید. • CMS تر کیبی است از: o پایگاه داده حجیم o سیستم فایل o و سایر ماجول های نرم افزاری • که برای این موارد استفاده می شود: o ذخیره و بازیابی o مقادیر عظیم اطلاعات زنده CMS فقط این نیست که: • سیستم های پایگاه داده ای از این نظر که بتوانند داده های از انواع مختلف: o متن o کلیپ های صدا o کلیپ های تصویر o فیلم را شاخص گذاری کرده • و کاربران بتوانند اطلاعات مرتبط CMS موجود در پایگاه داده را با استفاده از این موارد برای: o کلمات کلیدی o نویسندگان o تاریخ ایجاد و ... جستجو کنند.

بازدید : 1983 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار پارس

گزارش کارآموزی شرکت تولیدی نرم افزار پارس

پارس لن در سال 1378 با هدف ارائه خدمات نوین در زمینه شبکه و تجارت الکترونیک با همکاری چندی از مهندسین و کارشناسان خلاق شروع به کار نمود. در ابتدا با استفاده از تجارب خود در زمینه فناوری اطلاعات توانست گام مهمی در راه اندازی و عملیاتی شدن چندین طرح ملی بردارد. پس از چندی با تلفیق اطلاعات مهندسین صنایع - شبکه و کامپیوتر و ارائه راهکارهای نوین جهت سیستم های مدیریت اطلاعاتی توانست به گرایش اصلی خود که همانا طراحی و برنامه نویسی سیستمهای جامع مدیریت اطلاعاتی است دست یابد.

بازدید : 2659 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
مقاله طراحی صفحات HTML وب

مقاله طراحی صفحات HTML وب

یک صفحه وب چیست ؟ نیز درواقع یک نوع زبان برنامه نویسی کامپیوتری است که چگونگی قرار گرفتن وارتباط بین متن ها تصاویروسایرHtmlزبا ن علامت گذاری عناصرموجوددریک صفحه را توضیح داده ودر خود نگه می دارد. را سرویس دهی کنند.درواقع همین صفحات بهم پیوسته بودند که وب جهانی یا htmlتا سال 1993 تقریبا 100بنا نهادند. ازان زمان بتدریج برنامه های مرورگروبه جهت مشاهده این صفحات نوشته واختیار مردم wwwقرار گرفت* ولی بعلت مقبولیت روزافزون صفحه های وب تعدادی از (text) مرورگرهای اولیه فقط قادربه نشان دادن متنها برنامه نویسان مرورگرهایی را طراحی کردند که علاوه برمتون قادربه نشاندادن تصاویرگرافیکی نیزبودند. نام داشت که بواسطه تولید یکی ازمعروفترین مرورگرهایموجودmore Anderssenیکی از این برنامه نویسان یعنی مرورگر نت اسکیپ به مردی مشهور و ثروتمند بدل گشت*

بازدید : 1869 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی تامین اجتماعی

گزارش کارآموزی تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی ایران یک سازمان بیمه گر اجتماعی است. این سازمان عمومی غیردولتی، وظیفهٔ پوشش اجباری بیمهٔ کارگران مزد، حقوق‌بگیر و پوشش اختیاری صاحبان حرفه و شغل‌های آزاد را برعهده دارد.به منظور اجرا و تعمیم و گسترش انواع بیمه‌های اجتماعی و استقرار نظام هماهنگ و متناسب با برنامه‌های تأمین اجتماعی، همچنین موضوع قانون تأمین اجتماعی و سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری از محل وجوه و ذخائر، سازمان مستقلی به نام «سازمان تأمین اجتماعی» وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در این قانون سازمان نامیده می‌شود، تشکیل می‌گردد. سازمان دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی و اداری و امور آن منحصراً طبقق اساسنامه‌ای که به تصویب هیئت وزیران می‌رسد اداره می‌شود.

بازدید : 2437 قیمت :3,500 تومان ادامه مطلب
دانلود گزارش کارآموزی دفتر پیشخوان دولت

دانلود گزارش کارآموزی دفتر پیشخوان دولت

دانلود گزارش کارآموزی دفتر پیشخوان دولت

بازدید : 3515 قیمت :4,500 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی

گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی

گزارش کارآموزی در شرکت تجهیزات پزشکی راد طب شرکت تجهیزات پزشکی راد طب دانلود گزارش کارورزی در شرکت تجهیزات پزشکی راد طب دانلود کاراموزی در یک شرکت تجهیزات پزشکی شرکت لوازم پزشکی رادطب تولید و عرضه کننده برخی لوازم پزشکی مورد استفاده در مطب ها و کلینیک ها می باشد

بازدید : 2870 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
سیستم های تشخیص هویت (پردازش تصویر)

سیستم های تشخیص هویت (پردازش تصویر)

نرم افزارهای پردازش متن برای تشخیص وبازیابی الفبا توسط کامپیوتر طراحی می شوند.برای ساخت وتوسعه چنین نرم افزارهایی نیازمند تحقیقات در زمینه های سیستم های بیومتریک ،پردازش تصویر، سامانه های هوشمند که بر گرفته از (سیستمهای خبره ،الگوریتم ژنتیک ومنطق فازی ) می باشیم .در این تحقیق ابتدا نگاهی اجمالی به مفاهیم سیستم های تشخیص هویت ،پردازش تصویر وانواع سیستم های پردازش متن ومراحل مختلف برای تکمیل چنین سیستم های داریم .سپس با استناد به مقالات مختلف در زمینه پردازش متن که بیشتر مباحث پیش پردازش را با روشهای مختلف مورد ارزیابی قرار داده اند .

بازدید : 2743 قیمت :7,000 تومان ادامه مطلب
آنتن و کاربرد و مزیت آنها در شبکه های بی سیم

آنتن و کاربرد و مزیت آنها در شبکه های بی سیم

دو کامپیوتر وقتی « به هم متصل اند» که بتوانند با یکدیگر اطلاعات رد و بدل کنند. الزامی نیست که این اتصال از طریق سیم های مسی باشد، فیبرهای نوری، امواج مایکروویو، مادون قرمزو ماهواره های مخابراتی هم می توانند عامل این ارتباط باشند.

بازدید : 2621 قیمت :6,000 تومان ادامه مطلب
مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS

مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS

امروزه سرعت بیشتر و کیفیت سرویس بهتر مهمترین چالش های دنیای شبکه می باشند. تلاشهای زیادی که در این راستا در حال انجام می باشد.

بازدید : 2372 قیمت :5,000 تومان ادامه مطلب
پایان نامه کارت هوشمند

پایان نامه کارت هوشمند

واژه ی کارت هوشمند از لحاظ ظاهری پر طمطراق و از لحاظ مفهومی نیز بسیار مبهم است و به شکل های گوناگون از این واژه استفاده می شود . سازمان بین المللی استانداردها از واژه ی کارت های مدار مجتمع استفاده می کند که شامل وسایلی می شود که در آن ها یک مدار مجتمع در داخل یک کارت شناسایی پلاستیکی که دارای استاندارد ISO 1است کار گذاشته شود . این کارت در ابعاد 85.6*53.98 *0.76 میلیمتر مانند کارت های بانکی که دارای نوار مغناطیسی هستند ساخته می شود .

بازدید : 2274 قیمت :8,000 تومان ادامه مطلب
نقش فناوری اطلاعات در در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ابتدایی

نقش فناوری اطلاعات در در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ابتدایی

موج فناوری اطلاعات در اشکال گوناگون آن از دهه نود میلادی در قرن 20 همه جهان را دربر گرفته است. این موج که از طریق تلفن همراه، ماهواره، رایانه، اینترنت، و.... گسترش می یابد. نحوه ارتباط و تعامل آدمیان، نحوه کار، چگونگی گذران اوقات فراغت، فرهنگ پذیری و بسیاری دیگر از شئون فردی و اجتماعی حیات آدمی را تحت تأثیر قرارداده است. ولی به نظر می رسد نهاد آموزش و پرورش کم تر از سایر نهادهای اجتماعی از این موج، به صورت آشکار، تأثیر پذیرفته است.

بازدید : 2343 قیمت :10,000 تومان ادامه مطلب
بررسی شبکه های تعریف شده با نرم افزار (Software-Defined Networking)

بررسی شبکه های تعریف شده با نرم افزار (Software-Defined Networking)

SDN برگرفته از عبارت Software defined netkwork است که مفهوم معادل آن در زبان فارسی طراحی ، ساخت و مدیریت و نگهداری اجزای شبکه های کامپیوتری و چندگانه با رویکردی نرم افزار محور است. عمر این تکنولوژی حدود یک دهه است ولی با وجود برتریها و مزایای بیشمار آن منابع تحقیقاتی و مقالات کافی به زبان فارسی در این حوزه محدود است. قاعده ی کلی آن مجزا کردن فرایندهای کنترلی شبکه(مسیریابی - کنترل دسترسی -پهنای باند -تامین امنیت و ....) از فرایندهای انتقال بسته های داده میباشد. یک سرور مجهز به کنترلر تمام عملکردهای کنترلی را نظارت میکند و بنابراین این تکنولوژی ساختار لایه ای پروتکل TCP/IP که پروتکل بی رقیب در شبکه های کنونی میباشد را در حال دگرگون کردن است و مبحث شبکه های نرم افزار محور و کاربردهای آن بعنوان تکنولوژی استراتژیک و کارآمد شرکتهای بزرگ دست اندر کار شبکه و همینطور مدیران IT را مجبور به سر مایه گذاری و اقدامات تحقیقاتی در جهت بهره گیری از مزایای اقتصادی و کاربردهای برتر این فناوری نوین کرده است.

بازدید : 2516 قیمت :10,000 تومان ادامه مطلب
تضمین امنیت ذخیره سازی داده ها در محاسبات ابری

تضمین امنیت ذخیره سازی داده ها در محاسبات ابری

محاسبات ابری به عنوان معماری نسل بعدی شرکت IT برنامه ریزی شده است . در تقابل با راه حل های مرسوم ، که سرویس های IT تحت کنترل فیزیکی ، منطقی و پرسنل هستند ، محاسبات ابری برنامه نرم افزار و پایگاههای داده را به مراکز داده های بزرگتر انتقال می دهد ، که مدیریت داده ها و سرویس ها به طور کامل قابل اعتماد و موثق نیست .

بازدید : 1776 قیمت :9,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی کامپیوتر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری

گزارش کارآموزی کامپیوتر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری

در جهان طبیعت منابع مختلفی وجود دارد که بیان تاریخچه ای از تمام منابع در این مقوله نمی گنجد لذا از یک منبع مهم طبیعت به نام جنگل و درخت که تشکیل دهندۀ جنگل می باشد اشاره شده علیهذا نظر به اینکه جنگل از درخت تشکیل گردیده است لذا قبلا نکاتی چند دربارۀ درخت به استحضار خوانندگان محترم می رسد آدمی از بدو پیدایش با درخت ارتباط دائم و مستقیم و غیر مستقیم داشته است و از این جهت به آن با دیده احترام می نگریسته است؛ ایرانیان بخصوص اهالی سیستان به درخت گز احترام بسیار می گذاردند

بازدید : 3082 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی فناوری اطلاعات

گزارش کارآموزی فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات متشکل از چهار عنصر اساسی انسان، سازوکار، ابزار و ساختار است، به طوری که در این فناوری، اطلاعات از طریق زنجیره ارزشی که از بهم پیوستن این عناصر ایجاد می‌شود جریان یافته و پیوسته تعالی و تکامل سازمان را فراراه خود قرار می‌دهد. بسیاری مفهوم فناوری اطلاعات را با کامپیوتر و انفورماتیک ادغام می‌کنند، این درحالیست که این‌ها ابزارهای فناوری اطلاعات می‌باشند نه تمامی آنچه که فناوری اطلاعات عرضه می‌کند. سید حامد خسروانی شریعتی در مقاله‌ای در همین زمینه آورده‌است که:" با فرض اینکه فناوری اطلاعات یک سیب باشد، کامپیوتر، شبکه، نرم‌افزار و دیگر ابزارهای مرتبط با این حوزه همانند دم سیب است که میوه توسط آن تغذیه می‌گردد، حال این خود سیب است که محصول اصلی است و هدف و نتیجه در آن خلاصه می‌گردد.

بازدید : 2582 قیمت :3,000 تومان ادامه مطلب
کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در پزشکی

کاربرد شبکه های عصبی مصنوعی در پزشکی

مجهز شدن علم پزشکی به ابزار های هوشمند در تشخیص و درمان بیماری ها می تواند اشتباهات پزشکان و خسارت جانی و مالی را کاهش می دهددر این تحقیق کاربرد های نوعی شبکه های عصبی در پزشکی مورد بررسی قرار گرفته است تلاش ما بر این بوده است که تحقیق هم برای دانشجویان رشته کامپیوتر و هم برای دانشجویان پزشکی قابل استفاده باشدبررسی پژوهش های علمی انجام شده در این تحقیق ایده های مناسبی برای تحقیقات بعدی ایجاد خواهد کردبخش 1 مقدمه ای بر هوش مصنوعی می باشد در بخش 2 به برسی انواع شبکه های عصبی و بخشی از الگوریتم های به کار رفته در این تحقیق می پردازیم همچنین در بخش 3 به کاربرد شبکه های عصبی در پزشکی خواهیم پرداخت ودر بخش 4 مقاله خاتمه می یابد

بازدید : 4508 قیمت :8,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی بانک رفاه

گزارش کارآموزی بانک رفاه

بانک رفاه در خرداد ماه سال 1339 به ثبت رسيد و در سال 1339 با پنج شعبه شروع به کار کرد از جمله شعبه مرکزي، شعبه راه‌آهن،‌ شعبه دخانيات، شعبه تبريز و شعبه قائم‌شهر. بعدها شعبه‌هاي ديگر نيز گسترش پيدا کردند و در حال حاضر تعداد آنها از مرز 1350 شعبه مي‌گذرد. طرف حسابهاي بانک رفاه در درجه اول سازمان تأمين اجتماعي مي‌باشد که اين سازمان سرمايه‌ اوليه را در اين بانک گذاشتند و قرار بستند که حقوق، وامهاي بازنشستگان و کارکنان که بيمه تأمين اجتماعي مي‌باشند از طرف اين بانک پرداخت شود و سپس شرکتها و وزارت بهداشت و درمان و سازمان علوم پزشکي از سپرده‌گذاران اصلي و بعد نيز مشتريان عادي.

بازدید : 4799 قیمت :8,000 تومان ادامه مطلب
پایان نامه امضای دیجیتال

پایان نامه امضای دیجیتال

در مباحث مربوط به خدمات دیجیتالی(الکترونیکی) از جمله دولت الکترونیک به جرات می توان گفت بدون وجود زیرساخت های لازم امنیتی در فضای دیجیتال امکان ارائه چنین خدمات وجود ندارد چراکه بدون حضور فن آوری های لازم جهت اعتبار بخشیدن به اسناد الکترونیکی و قانونمند نمودن تراکنش ها و فعØ

بازدید : 3948 قیمت :10,000 تومان ادامه مطلب
گزارش کارآموزی کانون فرهنگی رشته نرم افزار کامپیوتر همراه با تصویر

گزارش کارآموزی کانون فرهنگی رشته نرم افزار کامپیوتر همراه با تصویر

در این گزارش پس از معرفی کامل محل کار آموزی ، سمت و فعالیت ها کارآموز شرح داده شده است.

بازدید : 3879 قیمت :5,000 تومان ادامه مطلب
تمامی حقوق وب سایت برای سیمافایل محفوظ می باشد . ©
خرید هاست